Channel: focimagazin.hu - Nasri
Browsing all 11 articles
Browse latest View live

Videó: Man City - Norwich 2:0 Nasri

Videó Nasri szabadrúgásába nem ért bele senki sem az 51. percben, így talált utat a labda a hálóbatovább

View Article

Man City - Tottenham 1:0 Nasri gólja

David Silva adott fantasztikus labdát a védők között kimozduló Nasrinak, aki 16-ról az 56. percben kapásból a hálóba bombázott. Nasri gólja aztán felpörgette az eseményeket!tovább

Man City - Chelsea 2:1 Nasri gól Tevez passzából

Tevez passzolt, Nasri meg gólt lőtt a 85. percben, fordított a Manchester Citytovább

Image may be NSFW.
Clik here to view.

Nasri, Ribéry és Benzema vidáman a kispadon

Videó A franciák ekkor már 3:0-ra vezettek az észtek ellen, Ribéry egyet, Benzema kettőt vállalt az addigi gólokbóltovább

Videó: Nasri kilőtte a jobb alsót (Franciaország - Anglia 1:1)

Euro 2012 Az angolok nem örülhettek sokáig, a 39. percben Nasri 17 méterről lőtt a jobb alsóba. Hart nem érhette el a labdát! 1:1tovább

Videó: Nasri gólja a Chelsea ellen

Nasri góljával szerzett vezetést a Man City a Chelsea elleni FA Kupa elődöntőntovább

Nasri két hónapra dőlt ki

Samir Nasri a Newcastle ellen sérült meg egy kemény szabálytalanság utánMon, 01/13/2014 - 16:40tovább

Manchester City: Nasri hosszabbított

Samir Nasri további öt évre kötelezte el magát az angol bajnokhoz.Thu, 07/10/2014 - 16:43tovább

A játékosok is elégedetlenek a Man Citynél

Samir Nasri igen csalódott a csapata Bajnokok Ligája szereplése miattTue, 11/25/2014 - 11:25tovább

Manchester City - Melbourne City 1-0 Videó

Nasri gyönyörű löketével nyert a Man City a felkészülési mérkőzésenSat, 07/18/2015 - 11:26tovább